Поиск
Показати всі результати
Головна питання Гарантія та повернення товарів
питання
Доставка та оплата товарів Гарантія та повернення товарів Всі питання
Гарантія та повернення товарів

Гарантія та повернення товарів


При поверненні товару потрібно мати:

- документ, що підтверджує оплату товару (чек);

- товар з коробкою в повній комплектації.

Умови обміну та повернення товару.

Ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» передбачає право споживача обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо придбаний товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням. Обмін можливий протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики і розрахунковий документ, виданий продавцем разом з товаром. Якщо на момент обміну потрібного товару немає у продажу, споживач має право розірвати договір купівлі-продажу і отримати назад гроші, якщо товар не включений в перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню, затвердженого Кабінетом Міністрів України (Постанова КМУ від 19 березня 1994 року № 172).

У разі обміну або повернення, клієнт оплачує доставку товарів в офіс магазину.

Якщо причиною повернення послужила помилка працівників магазину

Клієнту повертають повну вартість замовлення, так само, магазин оплачує зворотну пересилку товару. Під помилкою магазину мається на увазі:
- висланий не той товар, що зазначений в замовленні;
- присланий явно бракований товар.

Адреси для повернення

Наші адреси для повернення товарів:
- для перевізника «Нова пошта» вкажіть одержувача: Політика В.Г, м Рівне, склад №6 і телефон номера магазину: (096) 093-33-99; (050) 231-05-04; (067) 913-60-35

При оформленні посилки на пошті врахуйте:

- повернення грошей, або обмін на інший товар виробляється лише після того, як посилка повернуто в магазин;
- повернення товарів здійснюється звичайною посилкою, а не післяплатою. Посилки, які клієнти відсилають післяплатою, з пошти забиратися не будуть, оскільки оплата повернутого товару проводиться лише після перегляду посилки;
- при заповненні бланка на відправлення посилки, обов'язково потрібно вказувати повну вартість товару в графі «Оголошено ВАРТІСТЬ посилки» оскільки, в разі втрати вантажу, саме цю суму компенсує перевізник.

Порядок оформлення обміну

Що потрібно зробити, щоб обміняти товар:

1. Зв'язатися з менеджером магазину по телефону, вказаному на сайті.
2. Протягом 14 днів від дати отримання посилки, надішліть товар, що не подошол, за адресою зазначеною вище.
3. Виберіть в каталозі товари, які слід вислати на заміну, і оформите нове замовлення. У коментарях до замовлення вкажіть причину обміну. Також, просимо Вас вкласти в коробку з поверненням записку, яка містить інформації про Вас (E-mail, ПІБ, телефон, адреса), а також на яку модель потрібно зробити обмін.
4. Як тільки повернення буде отримано, Вам передзвонить один із співробітників магазина для узгодження деталей обміну.

 

Повернення коштів

Що потрібно зробити, щоб повернути гроші:
1. Протягом 14 днів від дати отримання посилки, надішліть товар, що не подошол, по одному із зазначених вище адрес.
2. У коробку вкладіть записку про те, що хочете отримати назад вартість товару, або передзвоніть по одному з наших контактних номерів щоб обговорити порядок повернення грошових коштів з оператором.
3. Гроші будуть повернуті в строк до 7 днів від дати отримання повернення в поштовому відділенні. Повернення здійснюється поштовим, або банківським переказом, на Ваш вибір, виходячи з вартості товару на момент його покупки.

Нагадаємо, що повертається тільки вартість товару. Вартість пересилання повернення відплачує клієнт. Із суми повернення установа, яка здійснює грошові перекази (банк або пошта) віднімає комісію за переказ грошових коштів. Винятком є ​​випадки, коли причиною повернення послужила помилка працівників сайту (дивіться вище). В цьому випадку ми компенсуємо вартість пересилки повернення і оплачуємо банківські послуги по переду грошових коштів.

У разі обміну або повернення, клієнт оплачує доставку товарів в офіс магазину. Якщо клієнт вирішив не обмінювати товар, а забрати гроші, йому повертають тільки вартість товару.